2.kolo mestskej ligy! (dohrávka)

2.kolo mestskej ligy! (dohrávka) - obrázek

Zdravím dnes 17.10 sa hraje 2.kolo Skalickej mestskej ligy. Naši chlapci sa utkajú s O.C.E.A.N AMATERS. Držíme palce naším chlapcom a veríme že získajú prvé 3 body.

17.10 2009 Sobota
2.KOLO : (dohrávka)

15:00     CHT CLEHAJTRA    5 : 4    O.C.E.A.N AMATERS

Report zápasu, čítaj viac...

S pozdravom CHT tím.
Takže dnes cca o 11:00 hodine sme sa dozvedeli, že budeme mať dohrávku o 15:00 hodine s týmom O.C.E.A.N.S amaters. Zišlo sa nás 7+1 a coach CHRIS (kubánsky), ktorý mal po zápase labutie predstavenie na vode !.  Zápas sme začali s veľkým náporom ale brankár hosti nás prvých 10. minút vychytal. Potom už prišiel prvý gól, ktorý strelil  ´´drevák´´ Česila. V prvej tretine hostia nemali veľa šancí a tie ostatné zlikvidoval gólman Ivo. Do druhej tretiny sme išli stým, že sa pokúsime pridať gól čo najskôr čo sa nám aj podarilo a vsietil ho hráč s čislom 46 jaRila po nahrávke od Beneho ml. Vzápätí sme dostali gól my po chybe jedno z naších obrancov stalo sa čo sa stalo a išli sme ďalej. Čas i šance pribúdali no viac na našej strane. Onedlho si Dades ´´vypýtal ´´ faul a mali sme presilovú hru, v ktorej padol gól hneď po buly keď jaRila vyhral buly Česila posunal na Romana a ten krátkym švihom prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Treba podotknúť, že veľkú zásluhu na tom má Dades, ktorý pekne clonil pred brankárom hostí. Druhá tretina sa dohrala s menšími šancami na oboch stranách. V tretej tretine sme inkasovali hneď v úvode. Avšak Buches sa rútil sám na bránu a nemýlil sa . Bolo 4:2  a chceli sme to už nejako dogúlať do konca avšak opäť sme dostali gól. Po prihrávke od Beneho vsietil jaRila svoj druhý gól v zápase a mal zálusk na hattrick . Ale vzápätí sme opäť dostali gól a na konci z toho bola dráma a museli sme sa o výsledok strachovať. Ale už sa nič vážnejšie nestalo a náš brankár všetko vychytal. Tak sme vyhrali 5 : 4 . No po zápase sa strhla bitka . Keď na 17 ročného Česilu vyštartoval zo zadu Hránek a dal mu jednu ranu podotýkam zo zadu. Avšak hráči CLEHAJTRA teamu nenechali svojho spoluhráča v štychu a hneď sa vrhli na Hránka konkrétne Bene ml, jaRila, , Buches, tashin ostatný to postrehli až neskôr a hneď sa pridali. Hránek dostal niekoľko úderov od jaRilu a hlavne Beneho ml. jaRila sa my po zápasi sťažoval ,že dostal aj on od svojich spoluhráčov :D ale čerešnička na torte bol ten moment ako  Kubánskyvybehol zastaviť šarvátku v drahom kabáte ale jeho myšlienku prekazil Bene ml. , ktorý ho nechcene sotil nekompromisne k zemi a sám kubánsky skončil na zemi v KALUŽI.

Chýbali : borax, nicklas, paca, cecil,

CHT súpiska :                                   Góle :