Zdravím všetkých. Dnes v popoludňajších hodinách sa náš realizačný tím dozvedel od usporiadateľov SKALICKEJ MESTSKEJ LIGY či by nemala CLEHAJTRA záujem učinkovať v Skalickej lige. Po krátkom rozhodovaní sme sa rozhodli že hrať určite ideme.
Prvý zápas nášho CHT tímu nás čaká už zajtra o 12:00 hod.

3.10.09 Nedeľa (zatiaľ len prípravný zápas)

12:00    CLEHAJTRA    2:1 sn    O.C.E.A.N amaters

O priebehu zápasu
čítaj viac...
Dnes sa nás zišlo 9+1v úvode zápasu sme si vypracovali viacero pekných šancí ale brankár hostí  bol pozorný... Onedlho si vypracoval individuálnu šancu Bene ml. ale nezakončil tak akoby si želali všetci fanúšikovia CLEHAJTRA týmu. Skóre sa menilo až v 11. minúte po peknej nahrávke od jaRilu skóroval Česila ..o necelú minútu však bolo vyrovnané z hokejky N. Kovalovského ..Následne Borax  vypichol loptičku protihráčovi a išiel 2:1 hneď poslal prekrásnu prihrávku Reikkovi no ten svoj samostatný nájazd nepremenil. Potom sme si postupne vylámali zuby na skvele chytajúcom gólmanovi hosti, ktorí vychytal strele jaRilu, Reikka a Kubánskeho...neskôr si Paca peknou kľučkou spravil Hránka ale svoj nájazd nezužitkoval...následne trafil jaRila dve tyčky a Česila jednu až do konca zápasu boli veľké šance na obidvoch stranách ale skvelo chytajúci brankári na oboch stranách už loptičku za svoj chrbát nepustili. V celku sme si zahrali schuti, keďže to bol len taký priateľský zápas. Brankár Ivo zachytal vynikajúco o tom niet pochýb. Obrana zahrala prakticky tiež výborne, keďže sme hrali na 3 obráncov (Kubánsky, Roman, Tashin ), ale útočníci sme im veľa nepomáhali. No a ako posledný je na rade útok, ktorý nehral zle ale škoda nevyužitých šancí.

Chýbali : buches ( odcestovaný ), nicklas ( žeby zase po opici ? )

CHT súpiska :                                   Góle :                          Vylúčenia :
23 Ivan                                              Česila                           reikko
46 jaRila                                             jaRila (SN)                    Chris (kubánský)
88 Česila                                            tashin (SN)