NEWS: REPORT ZO ZÁPASU CHT S TÍMOM HURIKÁNI

NEWS: REPORT ZO ZÁPASU CHT S TÍMOM HURIKÁNI - obrázek

Zdravím všetkých fanúšikov a fanúšičky CHT. Máme 2 dni po odohranom zápase s tímom hurikáni a ja som si pre Vás pripravil menší report zo zápasu.

Report zo zápasu ďalej v novinke : kliknutím na "zobrazit celé"

S pozdravom Váš CHT tím.

Tak už odzačiatku sme vedeli že zápas nebude prechádzka ružovou zahradou. Prvá tretina tomu aj nasvedčovala, hra sa prenášala z jednej strany na druhú. Niekedy okolo 10 minúty sa prvý raz v zápase menil výsledok, keď neskutočné "krídelko" Martinusík ranou od modrej čiary prekonal vtedy ešte neprekonaného inak skvele chytajúceho Brdečku. No bohužial radosť netrvala dlho a súper o 2 minutý opať vyrovnal. V prvej tretine sa stav už nemenil. Začiatok druhej tretiny bol opať vyrovnaný no tento raz po tečovanej strele nášho obrancu smolne padol gól na 1:2. Neskutočný počet zahodených šancí naším chlapcov len prinášal nervozitu a to sa prejavilo keď súperov obranca opať trafil nášmu obráncovi Romanovi Babiarovi do hokejky a na tabule svietilo nie veľmi príjemných 1:3. No chlapci zdvihli hlavy smerom hore a pridali na obrátkach. v 12. minute sa peknou strelou presadil Roman Babiar a vedeli sme že tento zápas prinesie ešte niečo zaujímavé. Do tretej tretiny sme teda išli za stavu 2:3 . Vedeli sme že musíme začať hrať viac dopredu a streliť čo najrýchlejšie minimálne aspoň jeden gól. No ako sa hovorí Brdečka zatiahol svoju "roletu" pečlivo. Neskutočne veľa striel naších a veľký mech spálených našich šancí skončil všade možne len nie v bráne súpera. Minútu a pol pred koncom sme sa rozhodli odvolať brankára a po našej chyba v utočnom pásme hostia ukončili zápas do odkritej brány na 2:4.
Jediné čo nás može na tomto zápase mrzať sú naše nepremené šance, inak výkon našich bol postačujúci nato aby sme dotiahli zápas do víťazného konca.